Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek, çocuğu vefat edecek ya da malından bir şeyler kaybedecek demektir. Ayrıca rüyasında yüzüğün kırıldığını görmek, hanımının adamdan boşanmasına delalet eder. Rüyada yüzük görmek, bir ev ya da bir hayvan satın alacağınızın göstergesidir.

Rüyada görülen yüzük eğer altından olursa erkek için zillet ve mesken anlamındadır. Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluk ve meşakkat yaşadıktan sonra feraha çıkacak ve hayırlı bir izdivaç yapacak demektir. Vali olan bir kişi yüzüğünü çıkardığını görürse işinden alınır, memur olan bir kişinin yüzüğünü çıkarttığını görmesi ise, işinden ayrılmak zorunda kalınacağının ya da mevkisinden alınacağının göstergesi olarak bilinmektedir.

Başka bir rivayete göre ise, yüzüğünü çıkardığını gören bir kişi, ileriki hayatında mal ve mülkünde azalma olacaktır ya da geliri azalacaktır. Başka bir tabire göre ise yüzüğü çıkaran kişinin hanımı kendisini boşayacaktır denir. Yüzüğün kırıldığını ya da taşının düştüğünü gören bir kimsenin ise, saltanatı yıkılacak ya da toplum içerisinde sözü geçmeyen bir kimse konumuna düşecek demektir.

Ayrıca rüyasında bi kimse yüzüğü emanet aldığını görmüş ise, devamı olmayacak bir ilişkiye girecek ya da bir mal edinmek için harekete geçecek demektir. Bir kişinin rüyasında gördüğü yüzük eğer parmağını sıkmış ve ona dar gelmiş ise, o kişi zalim ve zulümkar bir kadından mustarip olacak demektir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close