Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek , rüya sahibine göre farklı yorumlanabilir.Rüyada bekar erkek ve ya bekar kadının gelinlik görmesi evliliğe delalet eder. Evli birinin gelinlik giymesi ise sevinç ve mutluluğa delalettir.Rüyada gelinlik görmek; güzel haber alacağına, yakın zamanda mutlu olacağına, rahata ve huzura ereceğine; evli biri için hayatında güzel gelişmeler olacağına, bekar biri için ise yakın zamanda evleneceğine rivayettir.Rüyada görülen temiz ve beyaz parlak gelinlik; mutlu ve huzurlu bir yuvaya ve evliliğe işarettir.Kirli, kötü ve çirkin bir gelinlik ise kötü ve huzursuz bir evliliğe delalettir.Siyah gelinlik ise yuvada huzursuzluk sıkıntı ve sorunlar olacağı anlamına gelir.

Rüyada görülen rengine göre gelinlik farklı farklı şekillerde yorumlanabilir.Rüyada gelinlik görmek gören kişiyi yakın zamanda mutlu edecek haberler alacağına işarettir.Rüyada gelinliği beyaz görmek; saf, masum, güzel ve tertemiz bir yaşam sürmek demektir.Rüyada gelinliği kırmızı renk görmek; başarılı ve zengin bir hayata; aynı zamanda aşka sevdaya işarettir. Rüyada gelinliği pembe görmek; gören kişiyi mutlu edecek sevindirici olaylar yaşayacağına rivayettir.

Turuncu gelinlik görmek ise sıkı arkadaşlık bağlarına dostluğa ahbaplığa işarettir.Kahverengi gelinlik ; kısa zamanda rahata kavuşacağına ve mutlu olacağın anlamına gelir.Gelinliğin mavi renk olması; dürüstlük, sadakat, güven ve huzur anlamına gelir. Bej renginde gelinlik görmek; gören kişinin yaşadığı bazı olaylar karşısında objektif davrandığına işarettir. Siyah gelinlik görmek; mateme tehlikeli işlere sırlarla dolu işlere, yeşil renkli gelinlik görmek; gören kişiyi sevindirecek kısmet ve fırsatlara, rüyada sarı renkte gelinlik görmek ise ailede ya da gören kişide sağlık problemleri yaşanacağına rivayet eder. Rüyada altın renkte gelinlik görmek; zarifliğe, manevi zevke, zengin bir hayata işarettir. Rüyada gri renk gelinlik görmek; kararlı olmamaya korkuya işaret eder.

Rüyada açık parlak renkli gelinlik manevi his olarak yorumlanabilir. Lila rengi gelinlik görmek, pozitif düşüncelere rivayettir. Rüyada zeytin yeşili gelinlik görmek uyumlu bir ilişkiye ve barışmaya delalettir.Turuncu renk gelinlik görmek nazik bir arkadaşa ve güzel dostluklar kurmaya işarettir.Mor renk gelinlik görmek rüyada; yetenekli ve becerikli olmaya sevgiye işarettir. Gelinliği gümüş renk görmek; saflığa temizliğe işarettir.Menekşe rengi gelinlik görmek naiflik olarak yorumlanır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da okumalısın

Close
Close