Rüyada Bıçak Görmek

Rüya’da bıçak görmek bu aralar kesin kararlar almanız gereken bir döneme girdiğinizi simgeler. Bu dönemde bazı kişiler ile yollarınızı ayırabilirsiniz yada bazı kişileri hayatınızdan dışarı çıkarabilirsiniz. Biraz ani bir şekilde karşılaşabilirsiniz ve hayatınızda’da bu değişimler söz konusu olabilir.

Rüya’da bıçağı bir başkasının elinde görürseniz bu biraz yakın çevre ilişkilerinde dikkatli olması gerektiği anlamına gelir. Sizi zorlayacak biri ile karşılaşabilirsiniz yada kararlarınızı çabuk verebilirsiniz. Böyle bir dönemin işaretidir. Kendi elimiz’de bıçak varsa bu aralar kendinizi güçlendirmeniz kendi dönemde olduğunuzu gösterir.

Önemli konular’da kararlar alıp değişikler yapmak gerekiyor olabilir ve buları gözden geçirmek gerekmektedir. Rüyada birilerine bıçak ile saldırmak yada saldırıya uğramak çok fazla kendinize dikkat etmeniz gereken bir dönemdir.

Rüyada bıçakla birine saldırmak kişinin tehlikeli insanlarla ya da olaylarla karşılaşabileceği anlamına gelebilir. Böyle aynı durumlar’da çok çok dikkat etmek gerekir. Zarar görme ihttimali vardır. Çok dikkatli geçirmesi bir dönemdir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da okumalısın

Close
Close