Rüyada Ayı Görmek

Bazen rüyamızda hiç tanımadığımız yüzler görebiliriz. Günlük hayatımızda pek çok insan yüzü görürüz ve zihnimiz bunları kaydeder. Daha sonra belli aralıklarla zihnimiz bunu bize rüyalar halinde sunar. Bu yüzden rüya tabiriyaparken çok dikkatli olmalıyız. Rüya tabiri yaparken gördüğümüz kişinin en ufak ayrıntılarına kadar değerlendirirsek rüyanın doğruluk açısından daha iyi olacaktır.

Rüyada ayıdan kaçmak birçok âlim tarafından farklı yorumlanır. Bir âlimin yorumuna göre rüyada ayıdan kaçtığını görmek arkadaşlık ilişkilerinizin kuvvetleneceğine ve yeni arkadaşlarla tanışacağınıza işarettir. Diğer bir âlimin yorumuna göre ise rüyada ayı görmek hayırlı akrabalarınızın olacağına ve kısmetinizin açılıp, gönül işlerinizin yolunda gitmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

İslami yoruma göre ise rüyada ayı görmek hayırlı akraba ve arkadaşa, salih amele, mutluluk ve huzura kavuşmaya işarettir. Nadir olsa da bazı âlimler tarafından olumsuz da yorumlanabilmektedir. Rüyada ayıdan kaçmak maddi durum açısından sıkıntıya düşmeye, başarısından dolayı çevresinde düşmanların çoğalacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda rahatlığı ve ferahlığı yitireceği şeklinde de yorumlanabilir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da okumalısın

Close
Close