Hamile Kalmak için Okunacak Dua

Sevgili kardeşlerim hamile kalmak için okunacak dua nelerdir sizler için en güzel dualarsitemizde Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu hocamızın önerisi ve videosu ile birlikte paylaşacağız. Sevgili kardeşlerimiz hamile ( gebe ) kalmak için okunacak dua nın yanı sıra siz değerli kardeşlerimiz için kız çocuk istemek için ve erkek çocuk istemek için yapılması gereken yöntemleri de sitemizde yer vereceğiz. Değerli kardeşlerimiz biliyorum ki bir çok kardeşimiz yaşadıkları sağlık sorunlarından dolayı hamile kalamıyor ve evlat ( bebek ) sahibi olamıyorlar. Siz değerli kardeşlerimizin kadınsal sağlık sorunları için şifalı bitkiler ile hazırlanan kürleri de yer verip Allah ‘ın izni ile eski sağlığınıza döndüreceğiz. Hamile kalmak için okunacak dua;

Hamile Kalmak için Okunacak Dua

Kendi programında hamile kalmak ve çocuk istemek ile ilgili duaları paylaşan Prof.Dr. Nihat HATİPOĞLU hocamız kız veya erkek çocuk için okunması önerilen duayı bizler ile paylaştı. HATİPOĞLU hocamız kız veya erkek çocuk olmasını için duayı aşağıda yazdığımız şekilde okunması gerektiğini önerdi.

” Allah’ hım senden kız ( veya erkek ) çocuğu istiyoruz. Ya Rabbim biz bunu istiyoruz ama, sen daha iyi bilirsin hakkımız da hayırlısı ne ise sen onu ver ”

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close